Aktualitātes

„Latvijas gaisa satiksme” vadītājs tiekas ar Eirokontroles vadību

2014. gada 06. junijs,

VAS „Latvijas gaisa satiksme” valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš tikās ar Eirokontroles (EUROCONTROL) pagaidu padomes (Provisional Council) prezidentu Haydar Yalcin un EUROCONTROL ģenerāldirektoru Frank Brenner un Turcijas Civilās aviācijas ģenerāldirektorāta vadītāju Bilal Eksi.

 

Darba kārtībā bija jautājumi par aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju (ANSP) valdes un Eirokontroles turpmāko sadarbību, kā arī jautājumi par LGS attīstības iespējām caur centralizētajiem pakalpojumiem. Tāpat pārrunātas iespējas, kā padarīt efektīvāku darbību dažādos virzienus, piemēram, apmācību rīkošanā. Organizāciju vadītāji pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar Eirokontroles stratēģiju 2015. – 2019.gadam, kā arī uzņēmējdarbības plānu 2015. – 2019.gadam.

 

 

zem foto No kreisās: EUROCONTROL Provisional Council prezidents Haydar Yalcin, VAS „Latvijas gaisa satiksme” valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš, EUROCONTROL ģenerāldirektors Frank Brenner un Turcijas Civilās aviācijas ģenerāldirektorāta (The Directorate General of Civil Aviation (DGCA) (Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü)) vadītājs Bilal EKŞİ.