Aktualitātes

„Latvijas gaisa satiksmi” apmeklē 60 „ēnas”

2014. gada 19. februāris,

 

12.februārī „Ēnu dienas” ietvaros VAS „Latvijas gaisa satiksme” uzņēma 60 jauniešus, kas izmantoja iespēju ne tikai uzzināt vairāk par uzņēmuma darbu un specifiku, bet arī iepazinās ar gaisa satiksmes dispečera profesiju pārstāvjiem.

 

Šogad Latvijas gaisa satiksmes ēnotājiem bija iespēja iepazīt ne tikai dispečeru profesiju, bet arī tehnisko un meteoroloģisko darbinieku un mācību nodaļas instruktoru darbu. Interesi par Latvijas gaisa satiksmes darbu izrādīja ne tikai Rīgas skolēni, bet arī jaunieši no Ērgļiem, Gulbenes, Priekules, Balviem, Talsiem, Dundagas un Valmieras.

 

Kopumā Latvijas gaisa satiksme saņēma vairāk nekā simt pieteikumus no kuriem vismotivētākajiem bija iespēja iepazīties ar vienīgā Latvijas aeronavigācijas pakalpojumu uzņēmuma darbu.

 

Valsts akciju sabiedrības “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) galvenais mērķis ir nodrošināt ar aeronavigācijas pakalpojumiem visus gaisa telpas lietotājus Rīgas Lidojumu informācijas rajonā (LIR). LGS produkts ir aeronavigācijas pakalpojumi.

 

Kā uzņēmums, kas darbojas civilās aviācijas jomā, LGS atrodas Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas pārraudzībā. Strādājot tirgus ekonomikas apstākļos, LGS darbība ir vērsta uz klientiem un, saskaņā ar starptautiskiem standartiem, visiem lietotājiem tiek sniegti vienādas kvalitātes pakalpojumi.

 

LGS galvenais ienākumu avots ir aeronavigācijas maksājumi, ko uzņēmums saņem par sniegtajiem pakalpojumiem. Finansēšana no valsts budžeta nenotiek. LGS ir viena no lielākajām nodokļu maksātājām Latvijā.

 

http://www.lgs.lv/lv/corporate-information/gallery/enu_diena/