Aktualitātes

CANSO vadītājs apmeklē LGS

2013. gada 08. janvāris,

 

7. un 8. janvārī VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) apmeklēja Civilo aeronavigācijas pakalpojumu organizācijas (CANSO) vadītājs Pauls Rīmens (Paul Riemens).

 

CANSO vadītājam bija tikšanās ar LGS valdes priekšsēdētāju Dāvidu Tauriņu, kā arī valdes locekļiem Baibu Broku un Elmāru Švēdi.

 

Civilo aeronavigācijas pakalpojumu organizācija (CANSO) ir vairāku aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju (ANSP) globāla asociācija, kura pārstāv savus dalībniekus, lai koordinētu vienotu nostāju un apspriestu nozares jautājumus. CANSO darbojas kā pasaules ANSP balss gan normatīvajos, gan industrijas jautājumos un cieši sadarbojas ar abu šo pušu pārstāvjiem.

 

CANSO pārstāv ANSP intereses visā pasaulē. CANSO dalībnieki ir atbildīgi par 85 procentiem no visiem pasaules lidojumiem, un caur darba grupām, dalībnieki dalās ar informāciju un izstrādā jaunas politikas virzienu, kuras galvenais mērķis ir uzlabot navigāciju gaisā un uz zemes. CANSO arī pārstāv savu dalībnieku viedokli nozīmīgos normatīvajos un industrijas forumos.

 

CANSO ir salīdzinoši jauna organizācija. Tā izveidota 1997. gadā un VAS „Latvijas gaisa satiksme” ir viena no CANSO dibinātajām.