Aktualitātes

Borealis Alianses sanāksme

2013. gada 07. oktobris,

 

2013.gada 30.septembrī un 1.oktobrī Rīgā norisinājās Borealis Alianses sanāksme. VAS „Latvijas Gaisa satiksme” tikās ar Borealis Alianses dalībvalstu aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju (ANSP) pārstāvjiem no Dānijas (Naviair), Igaunijas (EANS), Somijas (Finavia), Islandes (Isavia), Īrijas (IAA), Norvēģijas (Avinor), Zviedrijas (LFV) un Apvienotās Karalistes (NATS).

 


Sanāksmes laikā tika pārskatīti Borealis Alianses nākotnes stratēģiskie virzieni, tādi kā  pamatnolīguma mērķi un vīzijas, lai vadītu turamāko Alianses virzību, veidojot ciešu sadarbību ar Eiropas Komisiju (EC) un klientu vajadzībām. Sanāksmes laikā tika apspriesti šī brīža svarīgākie projekti un nozares, secinot, ka šobrīd nav identificētas problēmas pašreizējajos Alianses projektos, attiecīgi tie tiks turpināti. Sanāksmes noslēgumā komisija vienojās, ka turpmāk AEM komanda tiks norīkota uz 24 mēnešu periodu.

 


Borealis Alianse ir izveidota, lai sasniegtu kopīgus mērķus, kas uzlabos lidojumu efektivitāti un samazinās ietekmi uz vidi, un ar šo kustību visā telpā tiks racionalizēti pakalpojumu izdevumi un  tehniskā infrastruktūra.