Aktualitātes

LGS iegūst „Ilgtspējas indeksa" bronzas kategoriju

2013. gada 24. maijs,

24. maijā tika godināti iniciatīvas „Ilgtspējas indekss” dalībnieki, novērtējot to sniegumu vairākās ilgtspējīgas darbības jomās. Arī iepriekš LGS ir saņēmusi "Ilgtspējas indeksa" bronzas kategoriju.

 

Ilgtspējas indekss Latvijas uzņēmumiem piedāvā iespēju izmantot unikālu stratēģiskās vadības rīku, lai izvērtētu savu darbību, kā arī saņemtu ekspertu ieteikumus turpmākai attīstībai. Savukārt sabiedrība, valsts un nevalstiskās organizācijas var saņemt uzticamu informāciju par uzņēmuma darbību, novērtējot uzņēmuma pūliņus un ieguldījumu Latvijas attīstībā ilgtermiņā.

 

Pasākumā godināja Latvijas ilgtspējīgākos un atbildīgākos uzņēmumus, kas atbilstoši savam sniegumam kvalificējas bronzas, sudraba, zelta vai platīna kategorijai.

 

Šogad Ilgtspējas indeksā piedalījās 72 tālredzīgas uzņēmējdarbības stiprināšanā ieinteresēti uzņēmumi, kuri apzinās, ka reputācijas, klientu lojalitātes, kā arī konkurētspējas pamatā ir ne vien rūpes par savu klientu, bet arī sakārtota un kvalitatīva darba vide un rūpes par sabiedrību un valsti kopumā.