Valde

Dāvids Tauriņš
Valdes priekšsēdētājs

Ieguvis augstāko juridisko izglītību Latvijas Universitātē un Tbilisi Valsts universitātē. Juridisko zinātņu doktora grāds, kuru ieguvis PSRS Zinātņu akadēmijas Valsts un tiesību institūtā.

No 2010. gada vada „Latvijas Gaisa satiksme”.

 

Viens no Ziemeļeiropas funkcionālo gaisa telpas bloka (NEFAB) aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju valdes  (CEOB) locekļiem un Dānijas, Igaunijas, Somijas, Islandes, Īrijas, Latvijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Apvienotās Karalistes aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju alianses (Borealis) valdes loceklis.

 

D.Tauriņš tika ievēlēts par aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju valdes (ANSB) vadītāju, kurš koordinē aviācijas nozares viedokli sadarbībā ar Eirokontroli (EUROCONTROL) un pildīja šos pienākumus 2014.-2015.gados.

 

Iepriekš bijis Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieks nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos, pildījis Finanšu ministrijas valsts sekretāra pienākumus. Pārstāvējis Finanšu ministriju Liepājas Speciālajā ekonomikas zonā.

Vērienīga darba pieredze gūta arī uzņēmumu un banku vadības sektorā – Rīgas siltums, Saules banka, Baltijas tranzīta banka, Hipotēku un zemes banka. Strādājis Starptautiskā Ceļu satiksmes organizācijā Šveicē par sekretariāta un juridiskā departamenta vadītāju.

Prot latviešu, angļu un krievu valodu.

Brīvā laikā atpūšas pie dabas, sporto un klausās mūziku.

Atpakaļ